Vizioni yne
Shohim tė ardhmen e NG si zgjedhja mė e mirė e klientėve tanė nė shėrbimet dhe produktet qė ofrojmė.
Synojmė tė jemi kryesues nė industrinė e Konsulencės sė Biznesit, tė sjellim gjithmonė risi dhe zgjidhje.
Kėrkesat e klientėve vendosin rrugėn tonė.

Vlerat tona na udhėheqin.
    Legal Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Information | Credits | Cloud-Meeting Room | News Cloud Website last updated: 27 October 2012
© 2012 NOVALTHI GROUP Sh.P.K. A company registered in Albania NIPT No: K9712 2001Q. All rights reserved.