Vlerat tona
Vlerat qėndrojnė nė themel tė kompanisė sonė.
Ato pėrcaktojnė se kush jemi dhe se si punojmė. Vendimet tona janė tė bazuar nė kėto vlera. Ato janė udhėzuese nė marrėdhėniet me klientėt, shpėrndarėsit, investitorėt, komunitetin dhe njėri-tjetrin.

Ato janė:

Integritet
Integriteti ėshtė gur themeli i njė kompanie, kodi i rreptė i vlerave dhe etikės. Ne do tė bėjme zgjedhjen e drejtė sa herė marrim vendime.
Pergjesia
Ne jemi tė gjithė pėrgjegjės.
Pranojmė pėrgjegjėsitė personale pėr veprimet tona dhe rezultatet e punės sonė.
» Fokusohemi nė gjetjen e zgjidhjeve dhe arritjen e rezultateve.
» Nė mėnyrė aktive angazhohemi nė diskutimet dhe zbatojmė me pėrpikmėri vendimet e marra.
» Respektojmė idetė dhe vendimet e gjithėsecilit nė hapėsirėn qė i takon.
Ndershmeria
Gjatė punės sonė eleminojmė praktikat e padrejta tė biznesit qė kanė pėr qėllim sigurimin e njė kontrate apo tė njė avantazhi afatshkurtėr. Nė pėrputhje me kėtė parim kemi vendosur disa politika tė qarta pėr secilin punonjės tė kompanisė duke pasur gjithmonė pikėsynim arritjen e rezultateve pozitive pėr klientėt tanė.
Diversiteti
Ne synojmė nė mėnyrė aktive diversitetin nė pėrbėrjen e stafit tonė, nė tregjet qė ne shėrbejmė dhe shėrbimet qė ofrojmė. E dimė se zgjidhja e sfidave teknike kėrkon perspektiva tė reja dhe mendje tė hapura.
Inovacioni dhe krijueshmėria
Nė ēdo gjė qė bėjmė jemi tė vetėdijshėm pėr impaktin qė puna jonė ka nė mjedisin qė na rrethon. Ndihmojmė klientėt tanė tė bėjnė tė njejten gjė duke siguruar zgjidhje me efiēente dhe efektive pėr ambjentin nė tė gjithė projektet tona.
Puna nė skuadėr
Punonjėsit tanė punojnė sė bashku pėr suksesin e pėrbashkėt tė kompanisė.
Nuk ka rėndėsi nė ēfarė zyre dhe ēfarė vendi, klientet tanė marrin tė njėjtėn cilėsi dhe tė njejtat standarte etike kudo ku administrohet nga NOVALTHI GROUP.
Menaxhimi rigoroz
NOVALTHI GROUP punon me konceptin e kompanive mė tė mėdha botėrore, ndjek rregulla dhe praktika pune qė kanė rezultuar tė suksesshme deri me sot nė tregun ku ne operojmė dhe njėkohėsisht janė vlerėsuar nga partnerėt tanė jashtė kėtij tregu.
    Legal Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Information | Credits | Cloud-Meeting Room | News Cloud Website last updated: 27 October 2012
© 2012 NOVALTHI GROUP Sh.P.K. A company registered in Albania NIPT No: K9712 2001Q. All rights reserved.