Stafi
Ne e vlerėsojmė dhe jemi tė ndėrgjegjshėm se burimet njerėzore janė ēelėsi i suksesit tė kompanisė.
Skuadra e projekteve tona bashkon njė varietet tė pasur aftėsish, eksperiencash dhe perspektivash.

Punojmė me ekspertė kontabėl tė miratuar, juristė profesionistė, specialistė nė fushėn e informatikės dhe kreativitet nė marketing.

Kreativiteti
Njerėzit janė ēelėsi i suksesit pėr kompaninė tone. E vlerėsojmė ketė gjė dhe kemi zgjedhur si pjesė tė stafit tonė, punonjės qė kanė aftėsi krijuese dhe qė punojnė me pėrkushtim dhe pasion.
Disiplinė nė punė
Kultura e kompanisė ėshtė berė pjesė e kulturės sė tė gjithė punonjėsve tanė tė cilėt respektojnė rregullat e punės dhe standardet e vendosura nga administrata nė mėnyrė korrekte
Shkolllimi pėrkatės
Tė gjithė punonjėsit tanė janė diplomuar nė degėt pėrkatėse dhe janė specializuar gjatė viteve tė punės . Ne kemi zgjedhur mė tė mirėt pėr tė ofruar shėrbimet mė tė mira.
Eksperience
Pėrveē punės nė NOVALTHI GROUP, punonjėsit tanė mbartin eksperiencen e fituar nė vite.
Disa nga programuesit tanė kanė punuar me projekte dhe kontrata afatgjata pėr kompani tė huaja dhe shqiptare. Ne punojmė me ekspertė kontabėl, juristė profesionistė, novatorė nė fushėn e marketingut dhe njerėz tė specializuar nė fushėn e informatikės.
Menaxhim rigoroz
NOVALTHI GROUP punon me konceptin e kompanive mė tė mėdha botėrore, ndjek rregulla dhe praktika pune qė kanė rezultuar tė suksesshme deri mė sot nė tregun ku ne operojmė dhe njėkohesisht jane vlerėsuar nga partnerėt tanė jashtė kėtij tregu.
    Legal Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Information | Credits | Cloud-Meeting Room | News Cloud Website last updated: 27 October 2012
© 2012 NOVALTHI GROUP Sh.P.K. A company registered in Albania NIPT No: K9712 2001Q. All rights reserved.