Sherbime financiare
Qėllimi jonė kryesore ėshtė pėrdorimi nė mėnyrė efiēente i burimeve monetare egzistuese pėr maksimizimin e fitimit. Ne ofrojme tė gjitha shėrbimet financiare duke filluar nga kėshilimi e deri tek kryerja e tė gjithė veprimeve pėr biznesin tuaj nga NG. Maredheniet me shtetin, me bankat dhe institucionet e tjera janė shėrbime nė tė cilat kemi fituar eksperience nė vite. Kjo gjė na jep prioritet pėr tė punuar me profesionalizėm dhe siguri pėr njė punė tė saktė dhe rrezultative.
    Legal Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Information | Credits | Cloud-Meeting Room | News Cloud Website last updated: 27 October 2012
© 2012 NOVALTHI GROUP Sh.P.K. A company registered in Albania NIPT No: K9712 2001Q. All rights reserved.