Shėrbime marketingu dhe shitje
NOVALTHI GROUP merr pėrsiper prezantimin e biznesit tuaj nė mėnyre dinjitoze dhe tė pėrshtatshme pėr llojin e industrisė.
Ashtu si tė gjitha shėrbimet qė ne ofrojmė marketingu dhe shitjet kanė tė dedikuar hapesirėn e posatēme. Bashkėpunojme me profesionist dhe favorizohemi nga ekonomite e shkallės.
Nėse kompania juaj synon tė pėrfitojė kliente tė rinjė, tė kuptuarit e tyre ėshtė njė teme kritike.

Vlerėsimi i klientit mundėson zgjedhjen e marketingut, shitjes dhe kanaleve tė shpėrndarjes. Marrėdheniet me organizatat e tjera dhe me ambjentin qė ju rrethon kėrkon njė stategji tė veēantė.
Krijimi i imazhit kompanise ka njė efekt tė menjehershem nė suksesin tuaj.
Fushatat marketing qė ne ndėrtojmė synojmė maksimizimin e njohjes nė treg dhe krijim e njė imazhi sot, qė do tė sjell pėrfitime afatgjata.
    Legal Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Information | Credits | Cloud-Meeting Room | News Cloud Website last updated: 27 October 2012
© 2012 NOVALTHI GROUP Sh.P.K. A company registered in Albania NIPT No: K9712 2001Q. All rights reserved.