Konsulence pėr burimet njerėzore
Ne jemi tė dedikuar tė ndihmojme bizneset nė gjetjen e stafit tė pėrshtatshėm. Analizojme situatėn, mundėsitė dhe aftesitė qė kėrkoni pėr postet e punės dhe ofrojmė alternativat mė tė mira.

Apliko per punesim
    Legal Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Information | Credits | Cloud-Meeting Room | News Cloud Website last updated: 27 October 2012
© 2012 NOVALTHI GROUP Sh.P.K. A company registered in Albania NIPT No: K9712 2001Q. All rights reserved.