Strategji tregu
Strategji e saktė, gurė themeli pėr nesėr.
Ēdo kompani e suksesshme I ka bazat nė njė startegji tė suksesshme.

Ndryshimet nė ambjentin qė rrethon biznesin tuaj apo dhe vetė ndryshimet nė biznes kėrkojnė pėrshtatjen e strategjisė nė ēdo moment. NG ka zhvilluar njė set metodash dhe situatash pėr tė adresuar drejt ēdo aspekt tė zhvillimit tė strategjisė.

Ambjenti dinamik kėrkon njė strategji tė qėndrueshme njėkohėsishte fleksibel.

NOVALTHI GROUP sheh ēdo mundėsi pėr ndėrtimin e strategjisė suaj dhe transformimin e saj nė pikė tė fortė tė kompanisė.
    Legal Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Information | Credits | Cloud-Meeting Room | News Cloud Website last updated: 27 October 2012
© 2012 NOVALTHI GROUP Sh.P.K. A company registered in Albania NIPT No: K9712 2001Q. All rights reserved.