Zhvillim biznesi
Bizneset e reja kanė nevojė pėr njė urė ndihmėse pėr tė vazhduar rrugėn drejt suksesit.

Tė dhėnat qė ne posedojmė do tė ndihmojnė nė ēdo hap tė biznesit qė ju keni. Ju asistojme nė ēdo hap duke marrė pėrsipėr:

Rregjistrimin fillestar tė biznesit
Nė bazė tė legjislacionit nė fuqi, pėr rregjistrimin fillestare tė biznesit kėrkohen disa proēedura tė caktuara si dhe plotėsimi I formularėvė qė janė specifik pėr lloje tė ndryshme entitetesh qė aplikojnė. Pėr tė nisur njė biznes nė bazė tė tė gjitha rregullave duhet njė sėrė dokumentash rregjstrimi si dhe pagesa e disa detyrimeve fillestare. Mbledhja e tė gjithė kėtij informacion dhe kryerja e tė gjithė kėtyre proēedura do tė ju marrė shumė nga koha juaj. NG kryen tė gjitha kontaktet pėr ju nė njė kohė shumė mė tė shkurtėr, nė mėnyrėn mė tė saktė dhe korrekte. Eksperienca qė kemi fituar nė kėtė fushė na jep mundesinė tė ju a lehtėsojmė kėtė proēes dhe ta pėrfundojmė atė sa me parė.


Kryerjen proēedurave tė nevojshme
Ēdo biznes ėshtė I detyruar tė pėrgatisė dhė tė deklaroj nė menyrė elektronike deklaratat tatimorė pėr librat e blerjes dhe librat e shitjeve, Tvsh, tatim fitimin dhe sigurimet shoqėrore dhe shėndetėsorė. Pėr tė eleminuar gjobat qė shkaktohen nga moskryerja e kėtyre veprimeve nė datėn e duhur ju duhet njė person I dedikuar. NG ofron kėtė shėrbim pėr tė gjitha bizneset, ju mund tė jeni tė sigurt pasi pergjėgjėsia atėherė nuk ėshtė mė e juaja.


Gjetjen e partnerėve shqiptare apo tė huaj
NOVALTHI GROUP ka krijuar ndėrvite njė rrjet tė gjėrė bashkėpunimesh nė shumė fusha tė biznesit. Ajo qė nė kemi si pikė tė fortė janė partneritetet jashtė vendit tė cilėt na ofrojnė mbėshtėtjen e tyre nė ēdo hap tonin. Kėto bashkėpunime janė tė frytshėm pėr ēdo biznes qė mund tė kėrkoj produkte tė reja, shėrbimė qė nuk ofrohen nga tregu Shqiptar, furnitor mė kosto tė arsyeshme. Ne mund tė krijojmė pėr ju bashkėpunime tė veēanta nė varėsi tė asaj qė ju kėrkoni brenda dhe jashtė vendit.


    Legal Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Information | Credits | Cloud-Meeting Room | News Cloud Website last updated: 27 October 2012
© 2012 NOVALTHI GROUP Sh.P.K. A company registered in Albania NIPT No: K9712 2001Q. All rights reserved.