Sherbime te tjera
NOVALTHI GROUP siguron njė shėrbim tė shpėjtė, efiēent, profesional dhe tė sigurtė pėr asistencė zyre biznesi pėr bizneset e mėdha, tė vogla dhe tė mesme.

Pėr shumė biznese kostoja e mbajtjes sė njė personi shtesė nuk justifikon punen e bėrė prej tij.
Ndėrkohė qė ju kėrkoni tė rregulloni njė problem qoftė tė pėrkohshėm, qoftė tė pėrhershėm, NOVALTHI GROUP mund tė sigurojė mbeshtetjen nga zyrat e saj ose duke vendosur njė zyre tė pėrkoheshme brenda kompanisė suaj.

NOVALTHI GROUP ka njė infrastrukturė moderne nė dispozicion, duke pėrfshirė teknologji kompiuterike tė avancuar, software dhe paisje tė duhura pėr tė siguruar shėrbime profesionale, biznes dhe mbėshtetje zyre.

Sherbime tė tjera qė ne ofrojmė:
  » Mbėshtetje biznesi & Asistencė e fillimit tė biznesit   » Sekretari dhe asistence
  » Shkruarja CV   » Kėrkim nė internet dhe projekte
  » Administrim   » Manaxhim tė dhėnash
  » Prezantime Powerpoint   » Skanime, printime dhe dizenjo
  » Organizime personale  
    Legal Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Information | Credits | Cloud-Meeting Room | News Cloud Website last updated: 27 October 2012
© 2012 NOVALTHI GROUP Sh.P.K. A company registered in Albania NIPT No: K9712 2001Q. All rights reserved.