Teknologji tė reja
Teknologjia sot ėshtė njė nga forcat me dinamike tė mjedisit tė jashtėm tė biznesit. Ndryshimi I kėtij ambjenti ėshtė njė sfidė pėr tė gjithė, e aq mė tepėr pėr bizneset. Produktet tona kthejnė kėtė nė pi tė fortė pėr tė qėnė gjithmonė njė hap pėrpara konkurrenteve.

IT
NG punon nė fushėn e informatikes nė partneritet me Toshiba Tech, njė nga kompanitė mė tė fuqishme botėrore nė kėtė fushė. Tė gjitha produktet qė Toshiba ofron nė tė gjithė botėn tani mund tė tė gjėnden edhe nė tregun Shqiptarė nėpermjėt NOVALTHI GROUP. Pėrveē produkteve, ne ofrojmė edhe asistence teknike me mjeshta tė ardhur posaēėrisht pėr NG nga kompania TOSHIBA. Ēdo shėrbim qė menaxhohet nga NG ka garanci dhe nuk pėrfundon me dorėzimin e produktit.


Tė ndryshme
Ne jemi tė gatshėm tė ofrojmė ēdo produkt qė ju keni nevojė dhe tė japim alternativat mė tė mira me zhvillimet mė tė fundit tė teknologjisė, nė tė gjitha fushat. Mund tė sjellim ēdo produkt qė ofrohet nė Shqiperi dhe jashtė saj. Ne ju japim alternativat, ju beni zgjedhjet dhe do tė kėni nė dorė atė qė dėshironi.


    Legal Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Information | Credits | Cloud-Meeting Room | News Cloud Website last updated: 27 October 2012
© 2012 NOVALTHI GROUP Sh.P.K. A company registered in Albania NIPT No: K9712 2001Q. All rights reserved.