Konsulencė biznesi
Nėse jeni duke kėrkuar rigjallėrimin e njė njėsie biznesi apo fillimin e njė biznesi tė ri, NOVATHI GROUP ju shoqėron nė ēdo hap tė kėtij proēesi.

Konsulenca qė ne ofrojmė pėrfshin tė gjitha fushat e njė biznesi nė vetvete, duke filluar qė nga ndėrtimi i strategjive pėr bizneset e reja e deri tek implementimi i tyre. Ne jemi tė specializuar nė punėn me klientėt dhe njohim mirė tregun nė tė cilin operojmė. Skuadra jonė e punės ėshtė e diversifikuar nė disa fusha dhe tė gjithė sėbashku sjellim sinergjine e grupit pėr tė realizuar projektet e biznesit tuaj.
    Legal Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Information | Credits | Cloud-Meeting Room | News Cloud Website last updated: 27 October 2012
© 2012 NOVALTHI GROUP Sh.P.K. A company registered in Albania NIPT No: K9712 2001Q. All rights reserved.