Novalthi > Hoteleri > Manson & Miller

Manson & Miller


Linja Mason & Miller ka prioritetin tė jetė e veēantė si produkti me i ri nė treg.

Forma e saj elegante e bėn atė shumė tė kėndėshme dhe plotėson me tė gjitha standartet mikpritjen nė hotel.
Formula e re ėshtė dizenjuar posaēėrisht pėr tė sjell tek klientet tuaj cilėsinė dhe komoditetin. Linja vjen e plotė dhe pėrmban shampo koke, balsam pėr flokėt, shampo trupi, zbutės lekure/ locion trupi dhe sapun.
Mė njė ēmim special ne ju sjellim atė qė kėrkoni pranė hotelit tuaj.
    Legal Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Information | Credits | Cloud-Meeting Room | News Cloud Website last updated: 27 October 2012
© 2012 NOVALTHI GROUP Sh.P.K. A company registered in Albania NIPT No: K9712 2001Q. All rights reserved.