Qellimet
Katėr objektivat bazė tė operimit tė NG:

» Tė pėrdorim mjeshtėrinė nė pėrfitim tė klientėve dhe partnerėve tanė nėpėrmjet njė bashkėpunimi tė hapur.
» Tė sjellim nė treg njė kulturė tė re pune, efiēente.
» Tė sigurojmė rritje tė qėndrueshme dhe afatgjatė.
» Tė promovojmė zhvillimin e punonjėsve tanė.
    Legal Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Information | Credits | Cloud-Meeting Room | News Cloud Website last updated: 27 October 2012
© 2012 NOVALTHI GROUP Sh.P.K. A company registered in Albania NIPT No: K9712 2001Q. All rights reserved.