Nėpėrmjetė kėsaj faqe tė novalthi.com ju mund tė aplikoni online pėr njė vend pune.

CV juaj do tė paraqitet dhe do tė sugjerohet nė tė gjithė bizneset tė cilat kanė njė vend pune qė do tė konsiderohet I pėrshtatshėm pėr ju. Ju lutem vendosni tė dhenat tuaja tė sakta dhe shkarkoni CV tuaja nė seksionin e aplikimit.

Dergo njė aplikim pėr punėsim
Emri
Mbiemri
Numer Telefoni
E-Mail
Pozicioni i punesimit
CV ( Vetem PDF, DOC, DOCX )
Kujdes: Vetem aplikimet me te dhena te sakta do te merren parasysh!
    Legal Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Information | Credits | Cloud-Meeting Room | News Cloud Website last updated: 27 October 2012
© 2012 NOVALTHI GROUP Sh.P.K. A company registered in Albania NIPT No: K9712 2001Q. All rights reserved.