Koncepti i NOVALTHI Group
Kemi organizuar punėn tonė nė dy degė tė medha tė cilat zhvillohen dhe ushtrojnė aktivitetin e tyre paralelisht dhe me tė njėjtat ritme pune.

Konsulencė dhe Asistencė biznesi
NG ėshtė e para kompani nė Shqipėri qė ofron konsulencė dhe asistencė tė plotė biznesi, standarte tė kompanive mė tė mira botėrorė nė kėtė fushė dhe siguri pėr zgjidhjen optimale tė problemeve. Kemi marrė eksperiencėn nga partnerėt, ndihmėn dhe asistencėn e tyre nė ēdo hap tonin, i kemi bashkangjitur dėshirėn dhe egon tonė pėr sukses dhe jemi tė vendosur tė arrijmė qėllimet tona. NG nuk jep vetem konsulence pėr bizneset por merr pėrsipėr kryerjen e tė gjithė veprimeve qė ju keni nevojė nė tė gjitha zyrat e shtetit, bankat apo institucionet e tjera. Kėshtu ju kursejmė ju kohėn tuaj pėr proēedura qė mund tė ju pengojnė nė aktivitetet e pėrditshme.
Zhvillim i biznese tė reja
Gjatė punės sonė disa vjeēare kemi krijuar marrėdhėnie me firma tė suksesshme nė botė si HITACHI, TOSHIBA dhe Guest Supply tė cilat kanė besuar tek NOVALTHI GROUP pėrfaqėsimin e produkteve tė tyre nė tregun shqiptar.

Qėllimi ynė ėshtė hedhja nė treg e produkteve cilėsore dhe me garanci.
Partneriteti me firma tė suksesshme na jep siguri maksimale nė ofrimin e produkteve mė tė mira klientėve tanė si dhe mbėshtetjen e shėrbimit pas blerjes.

Kėrkimi i risive ėshtė pika jonė mė e fortė dhe investimi mė i madh nė NOVALTHI GROUP, prandaj ēdo produkt qė sjellim ėshtė i teknologjisė sė fundit dhe ėshtė provuar se ėshtė cilėsor dhe i suksesshem nė treg, jo vetėm nė atė shqiptar por dhe atė ndėrkombėtar.
NG News Cloud
    Legal Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Information | Credits | Cloud-Meeting Room | News Cloud Website last updated: 27 October 2012
© 2012 NOVALTHI GROUP Sh.P.K. A company registered in Albania NIPT No: K9712 2001Q. All rights reserved.